Up
Marangoz Tezgahından 4 Fabrikaya
Mobilya denilince, akla ilk gelen üretim tesisi küçük bir marangoz olur elbette. Daha seri üretim ve satış potansiyelini artırarak elde edilen karın yükseltilmesi düşünüldüğünde de, yatırımlar entegre hale dönüştürülür. 1200 Çalışanıyla 50 ülkeye ihracat yapan Kilim Mobilya’nın temelleri Kayseri’de bir marangoz atölyesinde atıldı.

DETAYI GÖR
Şirket CEO’ya emanet, 50 milyonluk yatırım... Kilim Mobilya sektörde lider olacak!
Kayseri’de faaliyet gösteren Kilim Mobilya, 2 yıl önce aldığı radikal kararları bir bir hayata geçirdi. 42 yıllık aile şirketi CEO olarak Mesut Yiğit’e emanet edildi. Logosunu değiştiren Kilim Mobilya, yeni konseptle bayilerini yeniledi. 50 milyonluk yatırımla bayi sayısını 400’e çıkarmayı hedefleyen firma Bellona ve İstikbal gibi büyük firmaların sektörde zayıflaması sonrasında liderliğe oynuyor.

DETAYI GÖR
Küçük Bir Atölyeden Doğan Marka: Kilim Mobilya
Mobilya denilince, akla ilk gelen üretim tesisi küçük bir marangoz olur elbette. Daha seri üretim ve satış potansiyelini artırarak elde edilen karın yükseltilmesi düşünüldüğünde de, yatırımlar entegre hale dönüştürülür. Tıpkı, KİLİM MOBİLYA’nın 42 yıllık serüveninde yaptığı gibi…

DETAYI GÖR